Vitajte na pumpe

čerpacia stanica GAS Matúškovo
čerpacia stanica GAS Matúškovo

O spoločnosti

Pumpa SK s.r.o., je výhradne slovenská spoločnosť založená v roku 2002. Našimi hodnotami sú odbornosť, kvalita produktov a služieb, ale aj zodpovednosť voči svojmu okoliu a zamestnancom. V roku 2014 sme dosiahli výnimočný úspech, keď sa naša čerpacia stanica GAS v Matúškove umiestnila, podľa prestížneho medzinárodného mesačníka Fast Company, v TOP 9 „Najúžasnejších čerpacích staníc v histórii“​. Naša spoločnosť dbá na kvalitu, a tak v nádržiach na naších čerpacích staniciach nájdete len certifikované palivá. Aktuálne prevádzkujeme sieť 34 čerpacích staníc na Slovensku a patríme medzi najrýchlejšie expandujúce značky na trhu.

Kvalita palív je oblasť, ktorej v našej spoločnosti prikladáme najväčšiu vážnosť. Uvedomujeme si, že aj malé pochybenie v tejto oblasti dokáže zamávať s dôverou našich zákazníkov. Na udržanie vysokých štandardov dnes už nestačí iba správne zvolený dodávateľ. Nevyhnutnosťou je celý systém prísnych opatrení, ktoré sme u nás zastrešili pod koncept KÓDEX KVALITY:

  1. Všetky palivá nakupujeme od overených a serióznych dodávateľov.
  2. Každú dodávku sprevádza certifikát.
  3. Každá nádrž má definované pravidelné čistiace cykly, ktoré sú nad rámec zákonom stanovených cyklov.
  4. Pravidelne realizujeme odkaľovanie kondenzátov.
  5. Každé dva roky prebieha metrologická previerka stojanov.
  6. Pravidelne kontrolujeme filtráciu palív.

Samozrejme, najlepším dôkazom kvality je spokojnosť našich klientov, ktorí s našimi palivami najazdia tisícky bezproblémových kilometrov.

Okrem bežných palív Natural 95 a Diesel ponúkame prémiové aditivované palivá Natural 95 PATRON a Diesel PATRON. V spolupráci s dodávateľmi aditív sme ich vyvinuli tak, aby svojimi vlastnosťami maximalizovali ochranu motora pred opotrebením a predlžovali tak jeho životnosť. Naším cieľom bolo tiež udržať ich cenu čo najnižšie a sprístupniť ich tak naozaj všetkým motoristom.

Pausa shopy budujeme veľmi funkčne a prakticky, aby ste v nich našli všetko, čo spraví vašu jazdu autom príjemnejšou. K vášmu pohodliu by mala prispieť aj milá a profesionálna obsluha, ktorá vám rada poradí pri výbere motoristického príslušenstva alebo upozorní na práve prebiehajúcu zákaznícku akciu.

Našou ambíciou je prinášať kvalitné služby a vnímať každého zákazníka individuálne. Preto ponúkame niekoľko produktov a služieb, ktoré si nájdu každého.

Pravidelne si môžete spríjemniť tankovanie darčekom, ktorý dostanete v závislosti na množstve natankovaných litrov. Či už ste bežný motorista, alebo šofér kamiónu, určite vás naše darčeky potešia. Prehľad pravidelných akcií nájdete vždy v sekcii AKCIE. Verným zákazníkom je určená GAS Karta, ktorá vás oprávňuje využívať výhody pravidelného tankovania.

Ak ste podnikateľ a zaujíma vás, ako ušetriť na nákladoch za pohonné hmoty, dohodnite si stretnutie s naším obchodným zástupcom, ktorý si s vami prejde možnosti individuálnych podmienok spolupráce. Viac info tu. Našu sieť čerpacích staníc neustále rozširujeme. Ak vás zaujal náš koncept a ste prevádzkovateľom súkromnej čerpacej stanice, ozvite sa nám. Určite nájdeme model spolupráce výhodný pre obe strany. Viac tu.

Tešíme sa na vašu návštevu, tím spoločnosti Pumpa SK s.r.o.

Scroll to Top